Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Жодного Мінська 3! АЖ тепер їм не вдасться втілити в життя…Зрив переговорів: поступків не буде! Всі крапки над і – деталі!

Події

Україна вважає неприйнятними ініціативи про те, щоб віддати росії певні свої території задля досягнення миру.

Про це заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк в ефірі інформаційного марафону низки телеканалів «UAразом».

«Ціна за війну дуже велика. У нас вбито багато цивільного населення. І не просто вбито, а замордовано, цинічно, бо це була філософія російської федерації: прийти в Україну і цинічно вбивати людей. Не просто вбивати, а цинічно це робити, масово це робити, ґвалтувати тощо. Це світоглядно для нас неприйнятно щось віддати російській федерації і зробити вигляд, що це була якась легка війна. Це – неможливо», – зазначив він.

Також неприйнятними Подоляк називає пропозиції про нібито припинення вогню без відведення російських військ, оскільки у такому разі рф контролюватиме частину української території.

Радник очільника ОП запевнив, що підписань угод на кшталт «Мінська-2» не буде, адже подібні рішення тільки відкладуть війну на певний час.

Водночас він поінформував, що росіяни залишається у своєму стереотипному мисленні, по суті, не змінили своїх директив щодо перемовин від початку повномасштабного вторгнення й наразі переговорний процес з рф призупинено.

“Переговорний процес дійсно на паузі. Чому? Причин декілька. Росія не демонструє ключового – розуміння сьогоднішніх процесів у світі. І своєї вкрай негативної ролі.

По-друге, Росія не розуміє, що в будь-якому сенсі війна йде вже не за правилами, графіком чи планами Росії. Спротив України і спротив професійний тільки наростає. Тому жодних своїх цілей РФ не досягне”.

Третьою причиною Подоляк назвав те, що Росія ніяк не може відмовитись від пропагандистського нагнітання на внутрішньому ринку і тому політична еліта боїться говорити правду. Зокрема того, що зараз з війни треба виходити на “зовсім інших умовах, ніж було заявлено спочатку”.

Через це, за словами представника ОПУ, Росія воліє продовжувати переговори як елемент своєї пропаганди тільки для внутрішнього вжитку.

Також Подоляк переконаний, що “Росія хоче побачити в дії всі пакети міжнародних економічних санкцій і остаточно зрозуміти дійсну “боєздатність” своєї армії, а також втратити залишки своєї репутації”.

“Така, на мій погляд, стратегічна ціль росіян: все або нічого. Тому немає сенсу заважати падінню цієї дивакуватої “імперії”.

Сьогодні взагалі не йдеться про “вихід чи не вихід” з переговорного процесу української делегації, а йдеться тільки про доцільність і конкретику на даному етапі. Буде конкретика – будуть продовженні політичні переговори”, – підсумував Подоляк.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Радісна новина! Наступати вже не можуть! Арестович розкрив деталі: повний розгром окупанта!
Next post 25 хвuлuн назад!!! 3нuщено команднuй nункт брuгадu Чoрнoмoрськoгo флoту – велuкі втратu! Перемога за намu