Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Вихвалявся ВЗЯТU Укрaїну за 4 годuнu, а став “вaнтaжeм 200” за 4 дні: у Бyрятії похoвали прaпорщuка Ошoрoва

Головна

ЗСУ ліквідували прапорщика ЗС РФ Німу Ошорова з Бурятії, який планував захопити всю Україну за 4 години.

11 березня у селі Монди, що у російській Бурятії, на тлі дерев’яного барака та непофарбованого паркану пройшла церемонія прощання з окупантом Німою Ошоровим. Він був “денацuфікований” під час вторгнення в Україну. Про смерть російського військового повідомили місцеві ЗМІ, повідомляє Диалог.UA.

Про обставини загибелі бурята Ошорова росіяни мовчать. Відомо лише, що він загинув під час “спецоперації” в Україні вже через 4 дні після повномасштабного вторгнення на чужу землю.

Окупант 15 років прослужив в Окремій лазівській червонопрапорній мотострілецькій бригаді ЗС РФ (військова частина №06705), мав звання прапорщика. Він орудував у Чеченській війні, а також у 2020 році тероризував Сирію у складі угруповання ЗС РФ. Ошоров, як виявилося, був затятим українофобом. У соцмережах він образливо відгукувався про український народ, а також погрожував захопити всю Україну “максимум за 4 години”.

Примітна деталь: судячи з безграмотних постів Ошорова, цей затятий захисник “руського світу” досить погано знав російську мову.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ГОСПОДБ почув молитви…щойно зявилась гарна новина…У Мелітополі “партизани” підірвали бронепоїзд окупантів: з’ясувалися подробиці
Next post Народ, це просто якесь свято: щойно“партизани” підірвали бронепоїзд окупантів: з’ясувалися подробиці