Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Тільки що наші ХЛОПЦІ влаштували окуnантам “день газди”. склад збpої рpзлітався разом із оркамu

Головна

Наші хлопці сьогодні зробили оркам “день газди” в Ізюмі. В результаті було наведено тотальний порядок із опорним складом боєприпасів, який ті старанно укомплектовували.

Про це інформує  зведення Генштабу ЗСУ.

“В результаті вогневого ураження Силами оборони ворожих складів, що розміщувались в місті Ізюм, знищено значний запас боєприпасів”, – йдеться у повідомленні.

Також із Харківського напрямку приходить все більше відомостей, що наші захисники тотально наближаються до лінії державного кордону, що змушує орків на тій стороні постійно заглядати в небо.

А тому мова про якийсь наступ там уже не йде, основні зусилля рашистів зосереджуються на утриманні займаних позицій та недопущенні просування українських військ. Ворог намагався вести бойові дії в напрямку населеного пункту Тернова, успіху не мав.

Пpи дeтoнaцiї ЗНИЩЕНО:

дo poти oкупaнтiв;

7 БМП;

1 ТАНК.

Пpaцює ОУВ “Слoбoдa”

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Г0сподь почув молитви мільйонів! Щойно з’явилася новина на яку ми всі так довго чекали: Евакуація з “Азовсталі”: Зеленський заявив, що поранених українських захисників вдалося вивезти з Маріуполя
Next post 0купанти намаГАються заблокувати вихід з бункерів у Маріуполі