Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Перекuс водню зробить диво з вашими кімнатними рослинами! Всі подруги заздрять моєму зеленому саду! Але цe я тримаю в сеkреті!

Використовуємо цей супер дієвий засіб, перекис водню, для підживлення кімнатних рослин. Домашнім рослинам, як і садовим, потрібно підживлення. Застосовується безліч різних засобів для квітів. Перекис водню — один з них. З ним рослина отримує необхідні мінерали, тому починає добре цвісти. Уповільнення розвитку ще не є страшним, адже часто квіти гинуть. Це може свідчити про наявність захворювання. Важливо перевірити рослину на паразити та захворювання, а також перевірити правильність поливу.

Завдяки цьому унікальному розчину, фіалки будуть цвісти і пахнути навіть в найхолодніші дні. Осушене повітря, яке виходить шляхом обігріву центральним опаленням в квартирах і будинках, відсутність необхідної достатньої кількості денного світла, призводять до уповільнення процесу фотосинтезу, що внаслідок негативно позначається на життєдіяльності і рості кімнатних рослин.

Допомогти їм впоратися з подібними труднощами допоможе всім відомий засіб – перекис водню.

Перекис також є основним компонентом в дощовій воді, яку так люблять всі рослини. Кожен квітникар не раз помічав, що саме після дощу, а не звичайного поливу, його рослини і квіти починають не тільки покращувати своє самопочуття, але і краще цвісти й рости.

Давайте розглянемо, яким же способом можна доглядати за квітами:

У літрову пляшку з відстояною водою кімнатної температури додати дві столові ложки 3% розчину перекису водню.

Отриману суміш влити в розпилювач і обприскувати кожен день в помірній кількості кімнатні рослини.

Через кілька тижнів рослини обдарують вас своєю красою і оновленою свіжістю.

Також перекис водню можна використовувати не тільки для розпилювача, а й для безпосередньо самого поливу, але варто враховувати, що на відміну від попереднього методу, полив з перекисом можна проводити лише раз в тиждень, щоб убезпечити коріння рослин від опiкiв і пересихання.

Перекис водню допоможе знезаражувати землю і вбuвати бaктeрії в грунті. Крім цього, перекис допоможе корінню посилити ріст і позбавити його від гнилі.

Замочування насіння в розчині з перекисом і кімнатною відстояною водою може позитивно позначитися на вирощуванні:

перекис допоможе обробляти розсаду;

зможе оживити вже «мepтві» квіти;

позбавить від комах та інших шкідників.

У разі якщо кімнатні рослини заpaжені шкідниками, наприклад, павутинним кліщем, дрібними мошками або щитівкою, можна змішати 30 мл перекису водню, 250 мл води і 40 крапель йоду.

Даний рецепт стане відмінним варіантом першої допомоги.

При використанні перекису водню також варто враховувати, що рослини не потребуватимуть необхідності додаткового підживлення, так як отриманий розчин і так вже має достатню кількість мінералів.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Пyкінy і вiйcкoвiй aгрeсiї РФ проти України, кiнeць – Щoйнo Німеччина дaлa “зеленe світло” нa повну кoнфicкaцiю рeзeрвiв Цeнтрoбaнку РФ – “Укрaїнa отрuмaє понaд 300 млрд долaрiв – ЗМI
Next post НЕЙМОВІРНО…Можна дивитися вічно! українські “боги війни” ювелірно розколошматили батарею ЗРК “БУК” РФ. Відео