Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Нарешті!Подія, яку неможна обійти боком: Евакуація з “Азовсталі”: Зеленський заявив, що поранених українських захисників вдалося вивезти з Маріуполя

Операція з порятунку оборонців Маріуполя розпочата українськими військовими.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що поранених українських захисників Маріуполя, які героїчно тримали оборону на заводі “Азовсталь”, вдалося вивезти з блокади.

Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні в ніч проти 17 травня.

“Завдяки діям українських військових – Збройних Сил України, розвідки, перемовної групи, Міжнародного комітету Червоного Хреста і ООН, ми маємо надію, що вдасться зберегти життя наших хлопців”, – зазначив президент.

За інформацією Зеленського, серед бійців є важкопоранені, їм надається допомога. Глава держави наголосив, що українські герої потрібні Україні живими.

“Операція з порятунку оборонців Маріуполя розпочата нашими військовими, розвідниками. Щоб повернути хлопців додому, робота продовжується, і ця робота потребує делікатності. І часу.
Зберігаємо максимальну дипломатичну активність і на інших напрямках в інтересах України”, – підсумував він.

Раніше заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила деталі про початок операції з порятунку бійців з “Азовсталі”.

Вчора, 15 травня, Міноборони Росії заявило про евакуацію поранених українських військових із “Азовсталі” до ОРДО. Українська сторона не підтверджувала цю інформацію.

Нагадаємо, командир “Азову” з Маріуполя звернувся до українців і заявив, що захисники Маріуполя виконали наказ задля збереження життів.

тсн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post 3СУ можуть звільнити Крим та Донбас, як деокупували Київщину та частину Харківщини, – Квін
Next post Г0сподь почув молитви мільйонів! Щойно з’явилася новина на яку ми всі так довго чекали: Евакуація з “Азовсталі”: Зеленський заявив, що поранених українських захисників вдалося вивезти з Маріуполя