Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

3СУ можуть звільнити Крим та Донбас, як деокупували Київщину та частину Харківщини, – Квін

Події

Українській армії вдалося звільнити від російських окупантів райони Київської та Харківської областей. Тому можна стверджувати, що ЗСУ здатні деокупувати й інші тимчасово захоплені території, зокрема Крим та Донбас.

Таку заяву зробила глава посольства США в Україні Крістіна Квін в інтерв’ю “Європейській правді“. Вона зазначила, що Штати, надаючи військову допомогу нашій державі, не ставили жодних умов щодо використання цього озброєння, зокрема на окупованих із 2014 року територіях.

“Україна вже відкинула росіян від Києва, від Харкова. Тому не позбавлене логіки припущення, що ви відкинете росіян і з інших окупованих регіонів”, – вважає Квін.

Вона наголосила, що США завжди визнавали Крим та Донбас територіями України. “І цей факт матиме величезне значення, коли ми ухвалюватимемо рішення про подальшу підтримку в контексті того, як далеко Україна відкидатиме російську армію. Але рішення про це залишається за Україною”, – каже дипломатка.

Вона наголосила: “Ми хочемо, щоб ви відкинули армію РФ й на інших напрямках. Ми хочемо, щоб Україна перемогла у цій війні”.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Чим ближче до вечора тим краще наші хлопці влаштовуютьокуnантам “день газди”. склад збpої рpзлітався разом із оркамu
Next post Нарешті!Подія, яку неможна обійти боком: Евакуація з “Азовсталі”: Зеленський заявив, що поранених українських захисників вдалося вивезти з Маріуполя