Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Україна надихнула..:“Не віримо, що з РФ може бути мирне співіснування”: Прем’єр-міністр Фінляндії назвала вступ до НАТО “вимушеним кроком”

Події

Фінська прем’єр-міністерка Санна Марін прокоментувала вступ країни до НАТО. Вона зазначила, що це роблять через вторгнення Росії в Україну, передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Вступ до НАТО – “акт миру”

Марін зазначила – Кремль не залишив Фінляндії вибору, як діяти. Вона вважає, що Росія не є такою країною, як всього кілька місяців тому.

“Все змінилося, коли Росія напала на України, і я особисто вважаю, що ми більше не можемо вірити, що з Росією може бути мирне співіснування. Саме тому ми ухвалили рішення про вступ до НАТО”, – наголосила очільниця уряду.

Крім цього, Марін назвала вступ до Альянсу “актом миру” та пригадала, що колись Росія вже нападала на Фінляндію, а такого для майбутніх поколінь фінська влада не хоче.

Нові члени Альянсу

Крім Фінляндії до НАТО вступає і Швеція. Країни хочуть зробити це якомога швидше. Через це держави-члени Альянсу можуть у найкоротші терміни ратифікувати заявки на членство.

Міністерка закордонних справ Канади Мелані Джолі вважає, що провести процедуру для нових членів можна “протягом кількох тижнів”. Про такі ж наміри заявила міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок і підтвердила, що йде підготовка всього необхідного до швидкого вступу, і наголосила – необхідно переконатися, що країни отримають гарантії безпеки.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Нехай готуються, ми запроваджуємо покарання за відсутність в Україні під час війни – Данілов про ухилянтів
Next post Не витримав…:ЦЕЙ лист з чату російських військових потрапив в мережу“Їде 3 камази “груз 200″, командири всі загuнyлu” фото