Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Справедливість ТАКИ існує…На українців в червні 2022 року чекає одноразова фінансова допомога: що про неї відомо

Події

В червні 2022 року українці отримають одноразову фінансову допомогу. Читайте в матеріалі ТСН.ua, на кого чекають виплати.

Міністерка соціальної політики Марина Лазебна розповіла, що майже мільйон українців зовсім скоро зможуть отримати одноразову фінансову допомогу. До речі, ці виплати є традиційними. Їх виплачують щорічно ветеранам Другої світової війни напередодні 9 травня. Однак цього року через війну виплати були перенесені на червень.

Ще до початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, Кабміном в Верховній Раді був зареєстрований законопроєкт щодо розміру щорічної допомоги ветеранам, яка приурочена 9 Травню. Проте за нього тоді проголосувати не встигли. Марина Лазебна запевнила, що Уряд все ж таки виконає свій обов’язок перед українцями, але разову виплату варто чекати трішки пізніше.

Скільки отримають українці в червні

Розмір грошової допомоги буде визначатися в залежності від категорії отримувача:

  • в’язні гетто і концтаборів, а також громадяни, які мають статус ветеранів війни – від 612 грн;
  • інваліди війни 1 та 2 групи і люди з особливими заслугами перед Батьківщиною – від 4421 грн.

За словами міністерки наразі виплати грошової допомоги будуть відбуватися з дотриманням всіх правил безпеки та нерозголошенням інформації про тих, хто отримає кошти.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Я вас дуже прошу, спробуйте не бути “сліпими” Щойно!У розвідці Британії пояснили, чому Лукашенко боїться прямої участі у війні в Україні
Next post “А ви вже чули”?.. Онкологи пояснили, як хвороба Путіна вплинула на його рішення розпочати війну в Україні