Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Повернути всі до копійки вкрадені гроші: Такого вчинку не чекав ніхто.Понад 12,4 млрд гривень. Україна заарештувала активи Фрідмана в “Альфа-банку”

Події

Україна заарештувала активи російського мільярдера Михайла Фрідмана в “Альфа-банку”. Сума заарештованих активів перевищує 12,4 млрд гривень.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook генпрокурора Ірини Венедіктової.

За її словами, під арешт потрапили цінні папери кіпрських компаній, афілійованих з Фрідманом. До цього Офіс генпрокурора ініціював арешт 469 млн гривень з рахунків в “Альфа-банку”, які готувалися до виведення в Росію.

“Рух коштів у російському напрямку почався за пару тижнів до війни і активізувався з початком повномасштабного вторгнення. Фрідман та підконтрольні йому бізнесмени використали банк і кіпрські компанії, щоб вивести кошти через можливі санкції та інші примусові заходи”, – зазначила генпрокурор.

Вона додала, що їх “спіймали за руку” під час легалізації активів на 1,1 млрд гривень.

Хто такий Михайло Фрідман

Фрідман є уродженцем Львова, має громадянство Росії та Ізраїлю. Співвласник і голова наглядової ради консорціуму “Альфа-Груп”, куди входить великий приватний “Альфа-банк”.

Статок Фрідмана оцінюється в близько 15 млрд доларів. За деякими даними, входить до першої десятки російських мільярдерів.

З лютого 2022 року перебуває під міжнародними санкціями як особа, яка активно підтримувала матеріально або фінансово і отримувала вигоду від російських керівників, відповідальних за захоплення Криму та дестабілізацію України.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Прозвучали слова, які піднялu на вуха всіх!в HАТ0 озвучили що – “вже невдовзі Україну цілком ймовірно змoжуть взятu в альянс поза існуючuмu правuламu”
Next post “Кому війна,а кому мати рідна”,покидьки… Шуфрич виїхав за кордон через КПП у Чернівецькій області