Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Отримають 10 мільярдів: міжнароднІ організаціЇ приготУвили приємний сюрприз для переселенців

– Мінсоц

Україна веде переговори з міжнародними партнерами щодо забезпечення додаткових грошових виплат переселенцям із найуразливіших категорій.

Про це заявила міністерка соціальної політики Марина Лазебна в інтерв’ю УНІАН, передає пресслужба відомства.

Вразливі групи населення виділили ще під час пандемії COVID-19 у результаті ретельного аналізу, сказала міністр. Це багатодітні сім’ї, сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю, люди похилого віку з низькими доходами. Кожною з категорій опікується та чи інша міжнародна організація та надає їм грошову виплату.

“Про проведення додаткових до державних грошових виплат ми домовилися з такими міжнародними організаціями, як ЮНІСЕФ, УВКБ ООН, Всесвітня продовольча програма, Міжнародний Комітет Червоного Хреста, Міжнародна організація з міграції”.

Зараз узгоджено програми на загальну суму 9,6 млрд гривень”, – сказала Лазебна.

За її словами, за рахунок цих коштів понад 2 млн осіб, які постраждали внаслідок війни, отримають виплати у розмірі від 2200 до 2500 гривень на місяць протягом 1-3 місяців.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Все кардинально помінялося з ніг на голову – Бєлгopoд вже хoчe пoвepнyтucь дo cклaдy Хapкiвcькoї oблacтi?! Нa pociї з’явuлucь лucтiвкu з вiдпoвiднuм зaклuкoм
Next post Касьянов не вuтрuмав: Пора влаштуватu облаву на це свято жuття з роздачею повісток прямо на місці