Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Не витримав…:ЦЕЙ лист з чату російських військових потрапив в мережу“Їде 3 камази “груз 200″, командири всі загuнyлu” фото

Головна

У мережі опублікували листування із чату російських військових, що прийшли з війною в Україну. В ньому окупанти обговорювали шалені втрати Росії на фронті, недолугість армії РФ та небажання воювати.

Доступ до листування отримала “Українська правда“. Одним з учасників чату був лейтенант Юрій Шалаєв, який потрапив у полон на початку квітня, тоді ж припинилося і листування в ньому.

Зазначається, що чат із рашистською назвою “Za наших” було створено на третій день війни з метою пошуку товаришів. Війна з Україною об’єднала усіх 173 його учасників. Судячи з повідомлень, вже на третій день повномасштабного наступу серед окупантів виявилося багато загиблих та поранених.

“Ямпіль повністю роз**рачили. Везуть три камази “вантаж 200″. Командири всі загинули. 99% Ямполя немає”, – повідомив один із російських солдатів.

Також учасники групи висловлювали розчарування розчарування станом російської армії та перебігом “спецоперації”. Відповідні повідомлення у чаті з’являються майже одразу.

Окремої уваги заслуговує ставлення військових до українського цивільного населення. Вони обговорювали необхідність зрівняти міста з землею за допомогою “Градів” та вбивати цивільних.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Україна надихнула..:“Не віримо, що з РФ може бути мирне співіснування”: Прем’єр-міністр Фінляндії назвала вступ до НАТО “вимушеним кроком”
Next post Мaсoвo тiкaють в пaнiцi! ЗСУ повністю poзгрoмuлu oкупaнтiв під Хаpковом. Гарний улов – Близько сотні російських танкiстiв просто здалися в пoлoн ЗСУ : у розвідці розкрили деталі