Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Д0НБАС nовcтaв! Пlшлu на штyрm – nеpевоpот в недореспубліці: невже nрозрілu? Україна nереmоже

Головна

Жінки, аби добuтuсь таки відповідей, вuрішuлu братu штурмом військову прокуратуру. Дорогою туди родички натрапили на так званого “міністра закордонних справ ЛНР” Владислава Дейнего.

Жінки кажуть, що їхніх чоловіків та синів кинуло російське командування

Жінки розповіли, що їхні чоловіки зараз у Бєлгородському районі, вони склали зброю, бо їх кинуло російське командування. Зараз вони – ні туди – ні сюди, адже російські прикордонники їм заявили, що їхнє перебування на цій території – нелегальне. Ба більше, їм сказали звертатись до лідера луганських бойовиків Леоніда Пасічника, аби їх евакуювали.

Вони відступили з Харкова і тепер їх вважають дезертирами. Вони здали зброю, вийшли з бойових дій,
– пояснювали Дейнего місцеві жительки.

Тепер мобілізовані з окупованих територій Луганщини не можуть повернутись додому. Так званий “головний дипломат квазіреспубліки”, мабуть, дуже “уважно” слухав співрозмовниць, бо принаймні тричі перепитував про місце перебування чоловіків та не міг зрозуміти, на якій території це – України та Росії.

Зверніть увагу! Жінки наголосили, що мовиться не про військових, а про шахтарів та звичайних “роботяг”. Вони сказали, що втрати – дуже великі: багато вбитих, поранених та полонених. Тих, хто залишився на території Харківщини, російські військові не випускають на територію Росії, не дозволяють покидати позиції.

Жінки постійно повторювали, що чоловіки “не здались, їх розбили повністю”. При цьому Дейнего лише кивав головою і робив вигляд, що комусь телефонує.

Вони рятували своє життя, хто це зміг зробити. Вони з автоматами, а там були танки,
– кричали родички мобілізованих.

Раніше подібний бунт стався у Ровеньках, що на окупованій частині Луганщини. Тут жінки штурмували військкомат, вимагаючи зустрічі з Пасічником.

За словами радника голови ВП Олексія Арестовича, “мобілізовані” з ОРДЛО не встигають здаватися в полон через близькість бойових зіткнень та недосвідченість. Число загиблих обчислюється тисячами.

Про колосальні втрати у лавах “мобілізованих” також повідомляв голова Луганської ОВ Сергій Гайдай. За його словами, вони “гинуть пачками”, а місцеві лікарні переповнені пораненими окупантами з відірваними кінцівками.

Російські окупанти силою забирають до армії мешканців тимчасово окупованої Луганщини. Агресори навіть прибрали медкомісію. Про це в ефірі національного телемарафону розповів Сергій Гайдай.

Люди не хочуть воювати, але окупанти не дають їм вибору.

Російські окупанти буквально забирають усіх, кого тільки можуть упіймати. Люди не проходять жодної підготовки, їх просто одразу кидають в атаку. Шансів вижити там – небагато.

Він застеріг місцевих жителів не евакуюватись на тимчасово окуповані території. Це може бути небезпечним.

Багато хто з насильно мобілізованих цивільних здається в полон. Але слід розуміти, що це також може бути небезпечним. На полі бою ніхто не знає, чи справді військовий вирішив здатися, чи просто готує провокацію. Тому краще взагалі не їхати на тимчасово окуповані території.

Що бойовики з ОРДЛО, що російські окупанти – всі вони буквально знущаються з мирного населення. Іноді сягає особливо абсурдних ситуацій.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Синоптики ПОПЕРЕДИЛИ До деяких регіонів України знову йдуть заморозки до яких ніхто не готовий: де і коли чекати
Next post Прозвучали слова, які піднялu на вуха всіх!в HАТ0 озвучили що – “вже невдовзі Україну цілком ймовірно змoжуть взятu в альянс поза існуючuмu правuламu”