Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

3автра буде сенсація на цілий свіm! Щойно жінки маріуnольських бійців розказали, що чоловіки їм скинули nовідомлення, що в ночі буде oсmанній бiй

Українські захисники Маріуполя , які перебувають на металургійному комбінаті ” азовсталь ” , уже не вірять у порятунок та ГОТУЮТЬСЯ До останнього бою . Щодня в бою проти російських окупантів гине багато людей . Про це розповіли дружини захисників Маріуполя під час пресконференції у неділю , 15 травня .

Вони розповіли , що зв’язок із чоловіками вдається тримати раз на день , а іноді – раз на кілька днів . ” Вони розповідають , що продовжуються бомбардування і вони майже не виходять назовні , а коли виходять , то намагаються знайти воду та їжу ” , – розповіла одна із дівчат .

– За її словами , настрої у військових ” доволі песимістичні ” . ” Вони готуються до такого останнього бою , бо не дуже вже вірять у дипломатичне вирішення цього питання ” , – розповіла вона .

Дружина захисника пояснила , що щодня , незважаючи на переговори , ” гинуть дуже дуже багато людей , страждають поранені ” . ” Звісно , знаходитися в цьому контексті , коли помирають твої друзі , коли помирають люди , за яких ти несеш відповідальність , це дуже важко ” , – наголосила вона .

Щодо військової деблокади Маріуполя та ” азовсталі ” , то такий варіант можливий , але ” У Вiйськових на нього немає часу ” . ” Вона ( військова деблокада . – Ред . ) можлива , коли від окупантів будуть звільнені інші міста .

Тоді , через якісь тижні , Маріуполь можна теж звільнити . але на це немає часу ” , – наголосила дружина захисника .

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Іванко П0ЛІГ в б0ю під Гoстoмелем. Мама знайшла лист, від якого мурахи по тілу, просто прочитайте ці слова
Next post Я завжди кладу цибулю в морозильник. Дізнавшись навіщо, ви будете робити також!