Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Як би нам цього не хотілося – але це вже почалось!!У Херсоні російські військові заходять до під’їздів , вибивають двері та вивозять людей у невідомому напрямку – уповноважена з прав людин Людмила Денисова.

Головна

У Херсоні російські бойовики катують взятих у заручники мирних мешканців . Жителі тимчасово окупованого міста , виходячи в магазин , щодня ризикують потрапити в полон окупантів .

Перебування вдома також не рятує херсонців від викрадення , адже російські військові заходять до під’їздів , вибивають двері та вивозять людей у невідомому напрямку .

Про це повідомляє інтернет видання ” Пряма мова ” з посиланням на телеграм канал уповноваженої з прав людини Людмила Денисова .

Через соцмережі місцеві мешканці відстежують пересування рашистських патрулів Дізнаються Ta місце розташування ворожих блокпостів на дорогах . Так , € шанс прокласти безпечний шлях до місця призначення . .у разі потрапляння на вуличну перевірку окупанти здійснюють огляд тіла наявність татуювань , на переглядають вміст телефону , машини , речей .

Багато хто не проходить цю « процедуру » . Після цього людей відвозять у невідомому напрямку . • З перших днів окупації у соціальних мережах почали масово з’являтися повідомлення з фото та закликами про допомогу у пошуку зниклих батьків , дружин , дітей , друзів .

Херсонці , які побували B ПОЛОНi i вирвалися на підконтрольну Уряду України територію , розповідають про знущання Ta насильство , ЩО застосовувалося до них під час допитів .

!! та вбивство російськими бойовиками мирного населення є нічим іншим ЯК актом тероризму відповідно до Конвенції Ради Європи про попередження тероризму та воєнним злочином відповідно до статті 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду . !!

Звертаюся до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти воєнних злочинів та порушень прав людини рф в Україні . Катування , викрадення.

!! Я закликаю міжнародну спільноту визнати рф державою – спонсором тероризму !

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ЗАБАГАТО не буває…Хлопці скинули відео того, що зараз робиться на передку – наші захисники так наваляли окупантам, що ті навіть не встигли втекти Відео
Next post “Якuй ж пoзoр, гuдкo дuвuтuся”: Нiчнa вuтiвкa членів жюрі рoзлютuлa yкрaїнцiв.!!! Знаєте як з’явився цей загадковий “Нуль Полякам” від українського жюрі – не повірите, у всьому винен ось цей…