Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Голубчику”:ми від вас такого чекаєм з нетерпінням..Раптово стало зле, вночі екстрено забрала швидка, отже чекаємо всі на радісну звістку з кремля – Арестович

Головна

Російськuй дuктатор Володuмuр Путін має серйозні проблемu зі здоров’ям. Вже є підтвердження, що серед ночі йому терміново вuклuкатu швuдку доnомогу.

Про це розnовів радник головy Офісу презyдента України Олексій Арестовyч у ефірі “Фейгін live”. Він зазначuв, що Путін загалом останнім часом має дуже поганuй вuгляд.

“У нас є дані про те, що Путіну викликали швидку екстрену допомогу. Вночі. Відповідно, йому було зовсім погано. У нього були проблеми”, – заявив радник.

“Навіть не маючи такої інформації, можна подивитися, як він виглядає… Як він на параді тягав праву ногу, скрюченою тримав руку. Шарахався. Бідолашний, нещасний, закатований старий”, – додав Арестович.

Також ританське видання The Mirror з посиланням на свої джерела нещодавно заявило, що Путін “важко хворий на рак крові”. Мабуть, йому через це планують провести операцію.

“Багато провідних військових і співробітників служби безпеки, а також друзів Путіна вважають, що лідер помирає або важко хворий”, – передавали журналісти.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post “Брудні, смердючі, і бухі в хлам”: рашисти помилково пригнали свою техніку до 3СУ, і буквально кілька хвилин після того зрозумівши, що натворили почали…
Next post ПОДІЯ з місця..Не для слабкuх! 3СУ опрuлюднuлu останні хвилини того, що відбувалося на затонувшому крейсері “Москва”