Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

СВЯТО для України, ймовірно, виграла битву за Харків та вигнала війська РФ – Інститут вивчення війни

Події

Контрнаступальні дії Збройних сил України не дозволили російським військам оточити й тим більше захопити Харків. За оцінкою експертів, окупанти вирішили повністю піти зі своїх позицій довкола Харкова.

Повідомляє obozrevatel.com

Такий розклад на полі бою може означати перемогу ЗСУ у битві за Харків. Про це йдеться в аналітиці 

Російські підрозділи не намагалися утримати позиції проти контратакувальних українських сил упродовж останніх кількох днів. Експерти зазначають, що зараз сили окупантів зосереджені на проведенні впорядкованого виведення та поверненні підрозділів до РФ.

“Тож Україна, ймовірно, виграла битву за Харків. Українські сили не дозволили російським військам оточити, не кажучи вже про захоплення Харкова, а потім вигнали їх з-під міста, як вони зробили це з російськими військами, що намагалися захопити Київ”, – ідеться в аналітиці експертів.

Окрім того, в Інституті вивчення війни впевнені, що українські військові спробують порушити найзахіднішу з наземних ліній зв’язку між Бєлгородом та російськими військами, зосередженими навколо Ізюма.

Раніше повідомлялося, що контрнаступ Збройних сил України на північ від Харкова змусив путінську армію перейти до оборони. Окупантам довелося вдатися до посилення підрозділів та поповнення сил і засобів, спрямованих на запобігання подальшому просуванню ЗСУ до кордону з РФ.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Путін уже ПРОГРАВ: астрОлог розпОвів, скільки Україні лиաилося до перемОги над рОсією
Next post 3 БОЖОЮ допомогою ми це зробили: Поки ми всі з вами спали вночі з 550 ти людей окупанта в живих залишилося всього 65 – втрати “орків”, які штурмували Сіверський Донець колосальні