Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Путін уже ПРОГРАВ: астрОлог розпОвів, скільки Україні лиաилося до перемОги над рОсією

Володимир Путін уже програв війну із Україною. Найжахливіший час із бомбардуваннями триватиме максимум до 10 березня, після чого Марс зіткнеться з Сатурном і настане охолодження у військових діях.

Про це в ефірі “Апостроф TV” заявив відомий астролог Влад Росс.

“Найголовніше, що точно буде перемога! Це буде просто однозначно та безповоротно. Путін уже програв. Ще коли в нього вмикався Соляр, 7 жовтня, я сказав, що березень-квітень є смертельною небезпекою для його життя. Є всі передумови усунення його з влади – інакше цей старий маразматик свою атомну булаву захоче направити, наприклад, на таке прекрасне місто як Варшава чи може вдарити по Бухаресту – ось така ситуація”, – сказав астролог.

За його словами, українцям потрібно протриматися ще тиждень, а далі поступово настане охолодження.

“Марс – планета війни, планета страху, планета бомбардувань. Жахливий Арес діятиме жорстко десь до 8 березня, 8-9, максимум 10 березня, коли він зіштовхнеться із Сатурном у натальній карті народження нашої країни. Марс зіштовхнеться із Сатурном, а Сатурн – це охолодження. Якщо Марс – це війна, це великі проблеми, це бомбардування, то Сатурн дає можливість усе це припинити”, – наголосив Влад Росс.

Він уточнив, що охолодження гарячої фази також сприятиме переговорам.

Напевно, сьогоднішні переговори нічим не закінчаться, але будуть ще треті переговори. І, зрештою, прийде до того, що ми ще розіб’ємо і білоруську бригаду, яка зараз прямує сюди”, – додав астролог.

Він підкреслив, що в натальній карті нашої країни Місяць знаходиться у волелюбному знаку Водолія, тому Україна завжди буде незалежною та вільною.

“Я абсолютно впевнений, мій внутрішній стан, моє серце говорить про те, що все буде гаразд. Я вірю в це, і про це кажуть зірки, що ми переможемо і будемо в Євросоюзі скоро. І у нас буде найпотужніша й процвітаюча слов’янська держава”, – заявив Влад Росс.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Неочікувано було таке почути…Війна в Україні розвіяла головний міф про Росію, який тримав у страху навіть США, – історик
Next post СВЯТО для України, ймовірно, виграла битву за Харків та вигнала війська РФ – Інститут вивчення війни