Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Неочікувано було таке почути…Війна в Україні розвіяла головний міф про Росію, який тримав у страху навіть США, – історик

Події

Кілька місяців війни в Україні призвели до найважливішого – вони розвіяли міф про непереможність російської армії. Адже переконаність в тому, що армія РФ – друга в світі, тримала в страху майже всі країни, зокрема і США.

Таку думку під час чату на Главреді озвучив нардеп, історик, ексдиректор Українського інституту національної пам’яті, боєць ТРО Володимир В’ятрович, передають Патріоти України.

“Найважливіше, що сталося за два місяці війни в Україні – це розвіяний міф про непереможність російської армії, що Росія має настільки потужні збройні сили, які дають їй право якимось чином впливати на глобальні події”, – сказав В’ятрович.

За його словами, на Заході боялися потужного удару з боку РФ, після якого Україна б посипалася буквально в перші дні, а також боялися, що будь-яка надана Україні допомога опиниться в РФ, що лише посилить Росію.

“Міф про другу армію світу тримав у страху майже всі країни. Він стримував навіть першу армію світу – американську. Цей міф стримував західний світ, і він довго не наважувався підтримати Україну (…) Проте українці встояли і показали, що вони можуть і вміють використати допомогу, яку отримують від Заходу”, – зазначив історик.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Нехай ЇЇ знає вся Україна! Це ГОЛОС Херсону: відважна дівчина заспівала українську пісню посеред окупованого міста, відео
Next post Путін уже ПРОГРАВ: астрОлог розпОвів, скільки Україні лиաилося до перемОги над рОсією