Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

!Відбуваються ПОДІЇ, після яких тепер всім стане зрозуміло : ймовірність штурму Києва й наступу з Білорусі. Що відомо?

Якщо Росія кине під Київ накопичені кілька тисяч військових, то це буде абсолютно марним самогубством, заявив радник глави ОП.

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович розповів, чи слід очікувати нового наступу ворога з білоруського кордону і чи загрожує Києву нова атака окупантів.

Білорусь розгортає на кордоні з Україною підрозділи сил спецоперацій. Але, за словами Арестовича, немає жодних ознак підготовки наступу на українську територію.Радник глави ОП додав, що зараз в Білорусі знаходиться “мінімум російських військ”. Зокрема, це охорона ракетних комплексів, але не наступальні групи. Якщо Росія кілька тисяч військових кине під Київ – це буде абсолютно марним самогубством.
Зазначимо, 10 травня Генштаб Збройних сил Білорусі заявив про перекидання нових військ на західні кордони країни та розгортання сил спецоперацій біля кордону з Україною через нібито “необхідність реакції” на дії сусідів.
Начальник Генштабу Білорусі, генерал-майор Віктор Гулевич заявив про нібито загрозливий характер дій країн-членів НАТО, які збільшили свій контингент на східному фланзі, посилили присутність морських і повітряних сил і проводять навчання. Як повідомляв Главред, 8 травня Олексій Арестович говорив, путінська армія може здійснити ще одну спробу наступу на столицю України Київ, а також на інші міста північно-східної частини країни. Йдеться про Суми, Чернігів, Харків. Місяць тому радник глави Офісу президента Олексій Арестович в 1% оцінював ймовірність повторної спроби штурму Києва російськими військами.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Ця ДИТИНА заслуговує щоб про нього знали!!!!Дмитро під час вибухів вмикає музику і продовжує готувати.Дитина любить Україну і її народ. І він молодець. Дякуємо йому. Хай Бог його оберігає.
Next post Покажіть це всім!Після того, що росія в Україні натворила, я з усією впевненістю заявляю, що їх потрібно nрuмусиmu віgшкоgуваmu всі збитки за руйнування і навіть більше..