Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

«Дорогий Макрон”:не треба мені пропонувати Ніяк 3раджувати Україну, щоб зберегти обличчя Путіну

Головна

Зеленський у критичній манері відреагував на останні дії президента Франції Макрона щодо пошуку варіантів для закінчення війни. На думку Зеленскього Макрон поводиться наче адвокат Путіна, який намагається знайти вихід для свого клієнта із війни, яку той затіяв. Це як мінімум смішно.

Натомість комунікація в такому форматі між Євросоюзом і путінським режимом лише збільшила рівень взаєморозуміння, оскільки Росія змінила свою позицію щодо вступу України в ЄС прирівнявши його із вступом до НАТО.

Своє бачення президент України Володимир Зеленський висловоив у інтерв’ю італійському телеканалу Rai 1

“Ми не повинні шукати вихід для Росії, і Макрон дарма це робить. Я вважаю, що він має чудовий досвід: доки Росія сама не захоче і не зрозуміє, що їй це потрібно, вона не шукатиме жодного виходу. Може, Еммануель щось знає більше. Я знаю, що він хотів знайти певні результати в посередництві між Росією та Україною. Але він не знайшов. Не з нашого боку, а з боку РФ”, – зазначив Зеленський.

“А мені пропонувати якісь речі, пов’язані з поступками нашим суверенітетом заради того, щоб зберегти обличчя Путіну – це не дуже коректно. Ми не готові зберігати щось комусь і втрачати через це наші території”, – додав глава держави.

“Ми не готові зберігати що-небудь комусь і втрачати за це наші території. Це несправедливо, це втрачений час. 24 лютого Росія показала, що їй все одно на всі ваші поступки, якщо я вирішив забрати територію, я це зроблю і вони це роблять. Не потрібно зараз Емманюелю робити ті чи інші дипломатичні па. Він став президентом, я його підтримував, але без жодних кроків у бік того чи іншого. Історія цього не прощає, тільки кроки вперед”, – заявив президент.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Господь почув молитви мільйонів! Щойно з’явилася новина на яку ми всі так довго чекали: Рociяни змушені вивести cвoї cили з-пiд Хapкoвa, названо причину
Next post Ви ТІЛЬКИ подивіться що таи відбувається : повалені дерева, пошкоджені дахи, вирвані стовби, фактично вся Сумська область постраждала від потужної негоди. Відео