Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Українці Будете зобов’язані платити ще й відсотки! Українських біженців, які отримують допомогу попередили

Головна

Українців у Польщі, яким виплачують щомісячну допомогу на дітей, попередили про можливість втрати фінансової допомоги, у разі виїзду із країни.

У Польщі біженці з України мають змогу оформити грошову допомогу на дітей у межах програми “500+” або “Сімейний капітал опікунчий”.

Про це повідомляє wroclife.pl

Гроші виплачують біженцям з України лише в період, коли ті перебувають зі своїми дітьми в Польщі. Якщо виїхати з країни на понад один місяць, то права на всі грошові допомоги будуть втрачені. 

Якщо громадяни вже отримують кошти або подали заявку на їхнє отримання, але вирішили виїхати з Польщі, то про свій виїзд треба повідомити ZUS. Там попередили: якщо цього не зробити, то всі отримані після виїзду грошові допомоги доведеться повернути та ще й з відсотками.

“Коли іноземець, який отримує від нас гроші, не повідомить про виїзд з Польщі, йому доведеться повернути неправомірно отримані кошти з відсотками. ZUS має доступ до різних державних реєстрів. Це, наприклад, освітня інформаційна система, центральний реєстр застрахованих осіб. У разі потреби ми зможемо використовувати спеціальний реєстр громадян України, який веде Прикордонна служба!, – сказала речниця відділу ZUS в Нижньосілезькому воєводстві Івона Ковальська-Матіс.

Це стосується як тих, хто повертається в Україну, так і тих, хто має намір переїхати в іншу країну, наприклад, на захід.

Повідомити ZUS про виїзд з Польщі можна таким чином:

  • звернутись до відділення ZUS за місцем проживання та подати письмову паперову заяву.
  • подати онлайн заявку – увійшовши до свого акаунту на порталі PUE ZUS і написавши загального листа POG. 
  • джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post У мами ночами почали німіти пальці рук і ніг! Знайомий лікар підказав «Золотий рецепт для судин»!
Next post Від біди не спасешся: повалені дерева, пошкоджені дахи, вирвані стовби, фактично вся Сумська область постраждала від потужної негоди. Відео!!!!