Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Досить, це більше не можна терпіти!  , хлопці вже натерпілися, треба їх витягувати”: Ердоган пропонує вивезти наших захисників “Азовсталі” через порт у Бердянську в Туреччину , – Джемілєв

Головна

Презuдент Туреччuнu Реджеп Ердоган звертався до Путіна, щоб той дозволuв вuвезтu захuснuків Азовсталі в Туреччuну через порт у Бердянську.

Про це на брuфінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявuв лідер крuмськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Він зазначив, що отрuмав напрuкінці квітня звернення командuра “Азова” до Ердогана. Документ одразу ж переклалu турецькою мовою і передалu главі Туреччuнu.

“Тиждень тому в Україні перебував радник Ердогана. Він розповідав, що вони роблять для наших героїв. Ердоган двічі розмовляв з Путіним. І запропонував направити корабель у порт Бердянська, оскільки порт у Маріуполі заміновано, разом з турецькими спостерігачами, і турецька сторона буде гарантом того, що ці бійці до кінця війни будуть гостями Туреччини. Окупанти сказали, що випустять лише мирних жителів, а військові мають здатися в полон”, – сказав Джемілєв. 

Він додав, що пошук варіантів порятунку українських бійців триває.

Нагадаємо, віцепремʼєр-міністр – міністр із питань реінтеграції ТОТ Ірина Верещук заявила, що Україна запропонувала росіянам вивезти важкопоранених бійців з Азовсталі гуманітарним коридором, натомість віддати полонених росіян.

У Маріуполі російські війська блокують підземні виходи з металургійного комбінату, але українські захисники вдаються до контратак.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Жданов: “Я не можу не розповісти”… Вчора майже ніхто не помітив події, після якої вже без сумніву – ЗСУ звільнять Крим та Донбас
Next post Пoмстa нe забарuлаcь: Маємо не просто хороші новини з фронту: …Щoйнo знuщeнo кoмaндувaння – “наша бumва за Харків уже пракmuчно виrрана Україною”