Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Переломний момент ДЯКУЮЧИ Джо нсону, дотримав слово: З дня на день в Україні будуть розгорнуті 3енітні ракетні комплекси Starstreaks

Премєр Великобританії Боріс Джонсон стримав слово. В Україну прибувають зенітні ракетні комплекси Starstreak. Зенітні ракети британського виробництва, буквально цими днями будуть розгорнуті в Україні.

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес розповів сьогодні журналістам, що система Starstreak – це ракети, політ якяких втричі перевищує швидкість звуку і у найближчий час будуть готові до їх використання збройними силами Україні проти ворожих гелікоптерів і літаків.
Starstreak (буквально “зоряний слід”) – британський зенітно-ракетний комплекс середнього радіусу дії, призначений для поразки вертольотів і літаків противника. Дальність дії ракет Starstreak сягає до 7 лікометрів.
Starstreak також позначають Starstreak HVM (High Velocity Missile – високошвидкісна ракета). Конструкція дозволяє розігнати суббоєприпаси до швидкості близько 3500 км/год, що нівелює будь-які протиракетні маневри супротивника.
Позиціонується виробником як багатоцільовий комплекс.
Після пуску і розгону ракети до швидкостей більше 3 махів, відбувається відділення трьох суббоєприпасів, що наводяться далі за принципом “лазерна стежка” (напівавтоматичне командне наведення по лазерному променю, так званому “приборканий промінь”, за кордоном позначається як SACLOS beam-riding.
Використання в бойовій частині трьох кінетичних вольфрамових субелементів, кожен з яких має свою осколкову бойову частину, збільшує ймовірність успішного ураження цілі противника.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Амерuканці успішно вuпробували гіперзвукову ракету, яка зможе всього лuш за 4 хвuлини долетітu до путінського бункера …
Next post “Хитрий ЛИС”,ще за рік до смeрті попереджав і назвав, коли закінчuться війна з росією