Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

От і все прийшов час дідуся!– Путіна через ускладнення екстрено покладуть на операцію, лікарі наполягли … Що ми в свою чергу йому побажаємо – може, щоби з наркозу не вийшов?

Головна

Найблuжчuм часом презuдент Росії Володuмuр Путін буде змушенuй лягтu «під ніж», на нього чекає хірургічне втручання. На оператuвному лікуванні наполягають лікарі, стверджує The ​​Sun.

У матеріалі британського видання йдеться, що у Путіна хвороба Паркінсона та шизоафективний розлад. У разі тривалого відновлення, влада на якийсь час перейде до Миколи Патрушева, секретаря Радбезу. 70-річний Патрушев вважається ключовим архітектором військової стратегії по Україні та людиною, яка переконала Путіна розв’язати війну.

Коли саме Путін потрапить до лікарні, неясно, але навряд чи раніше 9 травня, коли він має намір провести парад на Червоній площі.

Патрушев — давній спільник Путіна, який у вересні 1999-го вибухав житлові будинки в Буйнакську, Волгодонську та Москві. Один із терактів вдалося запобігти пильному жителю, який побачив підозрілих людей, які носили мішки до підвалу. Він викликав правоохоронців. Аналіз показав “пари вибухової речовини типу гексоген”. Пізніше на той момент директор ФСБ Патрушев повідомив, що це були вчення, а в мішках був цукор.

На допомогу українцям прийшли гаубиці M777 – орки чухають порожню голову і вже думають, куди бігти.

https://youtube.com/watch?v=XGJpVbdH1ME

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post “Хитрий ЛИС”,ще за рік до смeрті попереджав і назвав, коли закінчuться війна з росією
Next post ДОВГООЧІКУВАНА радість – з передової щойно надіслали звістку, наші герої сьогодні зранку просунулися на Харківщині та наблизилися до кордону росії – Інститут вивчення війни