Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

«Г0ДУЮ ОГІРОЧКИ» содою і вже 2 роки збираю по 10-11 кг плодів з кожного куща

Використовувати содову в підживленні я почав всього два роки тому. І якщо бути до кінця чесним, я не сильно вірив в успіх такої кампанії. Але, на мій подив, результат було видно відразу. Така підгодівля сприяє росту рослин, збільшує терміни збору врожаю і його кількість.

Правильний час для підживлення

Якщо Ви мрієте про великий урожай, тоді слід удобрювати свої рослини не менше трьох разів. Перший раз удобрювати огірки слід через 14 днів після пересадки розсади на відкритий ґрунт. Завдяки цій процедурі, рослини йдуть у ріст і починають посилено розвиватися.

Друге підживлення – ще через 14 днів. Цього разу, покращиться цвітіння, знизиться відсоток пустоцвітів і збільшиться кількість зав’язей.

А третє підживлення проводимо в період формування плодів. Цією процедурою, Ви запобіжите появі жовтих листочків, стимулюєте появу нових зав’язей і збільшите збір врожаю до початку осені.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу p-dzhivlennya-og-rk-v-1.jpg

Як приготувати содове підживлення

Рецепт дуже простий і кожен з Вас зможе його приготувати самостійно. Для цього заливаємо 80 грам соди десятьма літрами теплої відстояної води. Даний розчин підходить для перших двох підживленнь.

А ось для останньої підгодівлі, завдяки якій збільшується термін збору врожаю, потрібно залити 60 грам соди водою (10 літрів) і додати туди трохи йоду. Три-чотири краплі буде досить. Перед застосуванням, не забуваємо все ретельно перемішати.

«Годую» огірки содою і вже 2 роки збираю по 11-13 кг плодів з кожного куща

Час проведення – це ранкові або вечірні години. Найкраще, поєднувати з поливом.

Скористайтеся цим рецептом, і Ви забезпечите себе і свою сім’ю смачними і соковитими огірочками.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post А тим ЧАСОМ на росію oбрyшилoся cпрaвжнє пeклo: безліч швидких, кpики про допомогу. Ось і почалося. Відео
Next post Дякувати БОГУ… ЗСУ сьогодні здійснuли справжній подвuг на будучи під воrнем з усіх боків вони все ж змогли знайти в собі сили і звільнuлu 4 поселення на Харківщuні