Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Вuрішuлu “добuтu остаточно”:Джонсон та Велика Британія вuносuть “вuрок”….Щойно стало відомо про…

Велика Британія передасть Україні військову допомогу ще на 1,3 мільярда фунтів стерлінгів (1,6 мільярда доларів). Додаткові кошти будуть виділені із резервів, які призначені для надзвичайних ситуацій.

Як передає Reuters, про це було сказано у заяві британського уряду. Рішення прийнято напередодні переговорів по відеозв’язку лідерів Великої сімки, які відбудуться 8 травня.

Зазначається, що нове зобов’язання майже вдвічі перевищує попередні зобов’язання Британії щодо витрат для України. За даними уряду, це найвищий рівень витрат із часів воєн в Іраку та Афганістані.

Також наприкінці травня британський прем’єр-міністр Борис Джонсон має намір провести нараду з оборонними компаніями щодо збільшення виробництва озброєння у відповідь на зростання попиту через війну в Україні.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Друзі, невже це сталося? “Я вас всіх вітаю, це перемога”: Байден підписав закон про ленд-ліз для України
Next post Стид і позор…  На 2-й день після параду в самому центрі Москви учасники ходи просто взяли і цинічно викинули на смітник всіх своїх “героїв”. Фото