Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

…” Попався голубчик” отримав удар прямо на 9 Травня – Кремль втратив у війні в Україні 39 підполковників

Головна

Напередодні 9 травня стало відомо про знищення у боях під ХаркоВОМ підполковника армії РФ Фезула Бічiкаева . Напередодні сакральної для Володимира Путіна дати з’явилися повідомлення про ліквідацію в Україні 39 – го за рахунком офіцера старшого складу армії РФ Фезула Бічікаева . 36 – річний росіянин провалив секретну розвідувальну місію і повернувся на батьківщину як ” вантаж 200 ” , повідомляє The Daily Mail .

За версією російської пропаганди , Бічикаєв отримав поранення в артерію , але все – таки наказав продовжувати бій , а сам прикривав загарбників . У результаті окупанти нібито знищили диверсійну групу ЗСУ та навіть виконали бойове завдання . За даними Daily Mail , Бiiкаєва знищили 2 травня , а поховали батька трьох дітей 8 травня .

За час повномасштабної війни в Україні вже загинули 9 російських генералів та 39 офіцерів старшого складу . При цьому Росія продовжує приховувати реальні дані щодо втрат . Особливо засекречено цифри напередодні 9 травня , коли Путін міг би повідомити росіян про серйозні втрати офіцерського та рядового складу армії .

За даними розвідки Британії , рішення Путіна кинути на поле бою генералів лише посилило ситуацію і призвело до непропорційно високих втрат серед найвищого офіцерського складу .

Крім цього , російські генерали перекладають провину на провал війни в Україні один на одного , намагаючись позбавитися можливих чисток .

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Після всього того що сьогодні сталося, там втарти не просто великі – вони незлічимі: 3СУ повністю ліквідували 810-ту бригаду морської піхоти Феодосії
Next post Немаю жодного сумніву тільки ЦЕ зупинить Путіна – Укрaїнa буде конфісковувaтu у РФ та її олігaрхів понад 500 млрд долaрiв, – Шмигaль