Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Краш жіночих сердець” заявив про пом’якшення мобілізації в Україні: потрібні люди, які готові воювати

Події

Радник глави Офісу президента України Олексій Арестович вважає, що в Україні потрібно пом’якшити мобілізацію. На його думку, чоловікам деяких професій можна дозволити виїжджати за кордон.

В інтерв’ю російському правозахиснику Марку Фейгіну в ефірі його програми “Фейгін Live” у неділю, 8 травня, Арестович зазначив, що в ОП про це йде “широка дискусія” 

Свою думку експерт аргументував тим, що на фронті для захисту України потрібні люди, які вміють та готові воювати. За його словами, у лавах Збройних сил таких людей уже достатньо.

“Нам не потрібні всі чоловіки, які сидять в Україні. Потрібні тільки ті, хто готовий і хоче воювати, і таких людей достатньо вже в наших лавах і є додатково”, – заявив Арестович.

Він також перерахував, чоловікам яких професій, на його думку, можна дозволити їздити на роботу в інші держави. Йдеться, як додав Арестович, про короткі виїзди з обов’язковим поверненням.

“Морякам, бізнесменам, вченим, артистам тощо я б дав можливість виїжджати за кордон, короткі виїзди. Життя триває. Особливо це потрібно бізнесу. Ми не догинаємо палку там, де її давно треба було перегнути і зламати”, – сказав радник голови ОП.

Він додав, що до цих категорій також можна віднести представників IT-спеціальностей, агрокомплексу та металургів.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post А ТИМ ЧАСОМ Стид-позор: в Росії на параді через нестачу військ росіяни випустили марширувати переодягнених медсестер і піонерів
Next post …Щоб там не говорили але в Україні вистачить власного газу для населення, – Шмигаль