Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“ 0сь і каміння з неба” :  Українські захисники щойно спалили наймогутнішого сталевого монстра росії

Головна

Українські військові контратакують, оскільки російські окупанти спробували відбити Старий Салтів – невеличке селище, яке тривалий час перебувало в окупації, йдеться в ТСН.

Російські орки рвуться у Старий Салтів – мальовниче село під Харковом, нещодавно звільнене українськими військовими. Б’ють невибірково, по приватних будинках, аби створити паніку та хаос. Місцеві ховаються по пивницях.

Деякі відчайдухи під вогнем тікають з села. Цим і хотів скористатись ворог, щоб увійти в село, але наступальні плани рашистів ЗСУ, як то кажуть, помножили на нуль. Військові підбили російський танк, а ще БМП і МТЛБ, наступ не вдався. Окрім того експерти кажуть, що то не просто танк, а новітній російський Т-90М «Прорив». Поступив на озброєння в 2020 році. За версією росіян найкращий танк світу. За версією українців – непогано горить. Вперше в історії знищений українською армією під Харковом – відправлений навздогін за «русским кораблем». Підкопчений українцями металобрухт коштує від двох з половиною мільйонів доларів. «Там різні хлопці. І по-різному вони тікають. Але всі вони тікають. Документи, зброю покидали, потікали геть”, – розповідають військові.

Спробу ворога захопити Старий Салтів наші військові вдало перетворили на український контрнаступ. Важкій техніці доводиться маневрувати в складному рельєфі, та, здається, тут сама земля за нас.

Попри смертельну небезпеку, українці йдуть у бій з козацькою бравурою. Іноземні експерти вважають, на цій ділянці фронту є потенціал відкинути ворога до кордону, але українцям не треба експертної оцінки – достатньо подивитись в очі бійців.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Чекаєм з нетерпінням СВЯТО“перемоги” наступило: Щойно радник глави МВС заявив, що Кримьский міст все таки буде зруйновано
Next post Тимошенко у бронежuлеті та на підборах пройшлася зруйнованuм росіянами Харковом