Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

” Останній хіт хоп” Тіла потоком привозять кожен день, їх вже навіть не встигають відспівувати: в столиці Бурятії цілий спорткомплекс перетворився на зал ритуальних послуг

Головна

В столиці Бурятії Улан-Уде центральний міський спортивний комплекс перетворився на зал ритуальних послуг. У приміщенні, де проводжають в останній путь загиблих на війні в Україні бурятів, стоїть їдкий трупний запах, який вже не вивітрюється.

Морально-психологічний стан місцевого населення погіршився через постійні надходження трун і поховання бурятів, ліквідованих на війні в Україні.

Про це ТСН.ua розповів військовий експерт Олег Жданов.

“В столиці Бурятії центральний міський спортивний комплекс перетворився на зал ритуальних послуг. І вони вже не прибирають звідти вінки, бо ця церемонія стала постійною. До речі, регіональні ЗМІ про це вже пишуть. В регіонах люди вже починають ставити питання, що ж це за “спеціальна операція”, що труни і поховання не закінчуються, а перемоги немає”, – розповідає Жданов.

В одной части здании маленькие буряты учатся стрелять из лука, а в другой, прямо за стенкой, прощаются с военными / фото baikal-journal.ru

За словами військового експерта, настрої в російському суспільстві починають потроху змінюватися, але лише на окраїнах, де проходять ці поховання.

“До речі регіональна газета Бурятії написала: стан тіл настільки поганий, що трупний запах не вивітрюється з цього приміщення, де вони проводжають в останній путь. Розумієте, який там морально-психологічний стан? І зараз Путін вийде і скаже: “Новая война – давайте повторим”, – зазначив Жданов.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Це те про що говорять кoлu зaпaхлo cмaжeнuм: Пyтiн тeрмiнoвo вuліз із свого бyнкeрa та змyшенuй був вuбачuтuся за пoвeдiнку Лаврова
Next post МВС:тепер вже говорять публічно “Туди підпадають чотири області України” – Путін 9-го травня ймовірно оголосить про…”