Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Народжений згоріТИ літати не може. Вперше в Україні було збито рідкісний російський винищувач : ” МіГ – 31БМ ” знищено разом з екіпажем – ЗМІ

Головна

У Мережі з’явилася інформація про знищення на території України рідкісної модифiкацiї російського винищувача ” МіГ – 31БМ ” . ЗСУ знищили на території України рідкісний російський винищувач модифікації “ МіГ – 31БМ ” зі складу 790 – го винищувального авіаційного полку .

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі facebook повідомив український журналіст Роман Цимбалюк із посиланням на власні військові джерела .

Російського винищувача було знищено разом з екіпажем у квітні під час виконання польотного завдання . Один з пілотів досі формально вважається як зниклий , другий достовірно загинув . Особу загиблого члена екіпажу вже встановлено ним є штурман винищувача , старший лейтенант Борисенко Клім Ігорович

Також встановлено , що місцем базування російського винищувача була військова частина за номером 45118 із населеного пункту Хотилове у Тверській області . За даними російських джерел , МіГ – 31БМ є дорогим і рідкісним екземпляром у російських ВПС , які раніше пройшли глибоку модернізацію .

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ВІТАЛІЙ висловився ПРО ПОСИЛЕННЯ ОБСТРІЛІВ НА МИКОЛАЇВЩИНІ І ТЕ, ЯК ЗМІНИЛАСЯ РИТОРИКА ОКУПАНТІВ “РОСІЯНАМ ДАЛИ НОВЕ ГІВНО”
Next post Весною закуповую С0ДУ пачками. Вона pятує мене майже у всіх ситуаціях на rороді. Колись так робила моя свеkруха..