Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

МВС:тепер вже говорять публічно “Туди підпадають чотири області України” – Путін 9-го травня ймовірно оголосить про…”

Головна

Президент Росії Володимир Путін 9 травня може оголосити про анeксiю Донецької, Луганської, Херсонської та частини Запорізької областей.

На сьогоднішній день у Кремлі є дві партії, одна з яких говорить про те, що на 9 травня потрібно заявити про анeксiю окyпованих територій України.

Про це заявив радник глави МВС України Вадим Денисенко у прямому ефірі спільного інформаційного марафону UA разом на українських телеканалах.

Одна (партія – ред.) говорить про те, що потрібно на 9 травня заявити про анексію Донецької та Луганської областей, а також Херсонської області, а також тих територій, які зараз окуповані у Запоріжжі. Друга партія говорить про те, що у разі Анексія Росія просто не матиме шансів люфту для майбутніх переговорів» , – розповів радник міністра.

Він додав, що в наступні дні вирішуватиметься, чи зробить заяву Путін, що після виконання завдань він приєднає ці території. Це може бути ключове посилання глави Кремля на 9 травня.

“Говорити про те, що він отримає якісь серйозні здобутки до 9 травня, зараз не доводиться взагалі. На мою думку, 51 на 49 – він слухає першу партію “, – сказав Денисенко.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ” Останній хіт хоп” Тіла потоком привозять кожен день, їх вже навіть не встигають відспівувати: в столиці Бурятії цілий спорткомплекс перетворився на зал ритуальних послуг
Next post Вечірня дуже важлива, смілива заява Президента Польщі підірвала мережу, Дуда заявив, що кордону мiж Польщeю та Україною фактuчно нe будe. Відео