Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Більше не турбує бур’ян на садовій доріжці! Простий, а головне, ефективний і перевірений засіб!

Ну от, все виявилось так просто! Більше не турбує бур’ян на садовій доріжці. Простий, а головне, ефективний і перевірений засіб. Все, що вам потрібно, у вас уже є

Навіщо купувати дорогі засоби проти бур’янів, коли є щось більш ефективне. Забудьте про шкідливі гербіциди, на вашій кухні ви знайдете все необхідне, щоб впоратися з бур’янами, які проростають з садових доріжок.

Про це пише Мій Світ, за матеріалами Інтермаріум

Кожен дачник і власник приватного будинку не з чуток знає , як не легко боротись з бур’янами. Особливо, коли трава пробивається крізь садові доріжки, псує вигляд і стан, і змушує нас купувати спеціальну хімію, використання якої справа явно не з приємних.

А ящо у вас діти? Це ж і їм і вам ходити по тим доріжкам і дихати не зрозуміло якими парами!.

Існує дешева і екологічна альтернатива

На кожній кухні є сіль і оцет, за допомогою яких можна з легкістю впоратися з бур’янами.

Для приготування такого органічного контролера не буде потрібно використовувати дорогі і не завжди безвредні компоненти.

Все що потрібно – це 2 літри води, 500 грам кухонної солі і чотири літри оцту.

Такого засобу буде досить для обробки всіх садових доріжок на дачі або на території приватного будинку. При цьому це повністю безпечний у використанні засіб. Після обробки бур’янів на тротуарі небажана рослинність зникне буквально за кілька днів.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post  Ценр міста, жахлuво це чути. ! “вгатuли” прямо по центру міста, там було повно людей – шoкoвaний мер Дніпра Філатов повідомив про..
Next post Пасічники нашої України блaгaють українців про допомогу!