Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Г0споди, за что?” – росіянка Бабуєва, яка noгрожувала Україні,отримала чоловіка у цuнковій mруні

Росіянка Катерина Бабуєва, яка яро підтримувала вторгнення в Україну, втратила у війні чоловіка. Росіяни почали відчувати на собі плачевні наслідки кровопролитної війни з Україною, яку здебільшого яро підтримують. Потік цинкових трун у РФ триває безперервно вже понад два місяці. Показовий випадок стався з росіянкою та затятою українофобкою Катериною Бабуєвою.

Діалог.UA виявив її сторінку у російській соцмережі “Однокласники”. Бабуєва ще недавно у Мережі відкрито закликала до знищення України та ображала українців. “Скоро не буде ніякої України! Чекайте на гостей, хох*яри”, – писала росіянка, супроводжуючи свої пости сміливими смайликами. Проте зараз громадянці РФ не до сміху. Аватар на її акаунті замінено на фото запаленої жалобної свічки.

Бабуєва в Мережі плаче, що втратила дружина. Ймовірно, він загинув на одному із українських фронтів. “Мого милого більше немає. Господи, за що?” – запитує представниця країни-агресора. Варто зазначити, що Росія зазнає тяжких втрат у війні з Україною, яких не знала з часів закінчення Другої світової війни. Військово-політичне керівництво РФ цифри старанно приховує.

Проте, згідно з офіційними даними Генштабу ЗСУ, кількість ліквідованих солдатів РФ вже перевищила 23 тисячі людей лише вбитими. І це менш як за три місяці активних бойових дій.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Бабуся-героїня: 70-річна жіночка допомогла ЗСУ знuщuтu понад 100 одuнuць технікu РФ (+ Відео)
Next post Дівчата будьте готові і передайте своїм чоловікам і хлопцям: кого зараз будуть призвати на військову службу в Україні