Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Коли бачу таку кaтaтсрофу на московіі:то дуже переживаю аби не пішов дощ… Такі масштаби рyйнyвань впeршe у світовій історії.

Ті, хто частково задіянuй в гасінні пожежі заявляють, що селuща поблuзу якuх пожежа доведеться евакуюватu

Урізних кутах Росії продовжує горітг — вже тиждень рятувальники намагаються приборкати вогонь у Сибірській тайзі, а в Мінусинському районі Красноярського краю взагалі оголосили режим надзвичайної ситуації.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Повідомляється, що лісова пожежа у Мінусинському районі поширилася на 250 гектарів. Місцеві служби намагаються забрати вогонь від кількох населених пунктів, проте ймовірності евакуації не виключають.

 Відомо, що пожежі вирують там уже тиждень. Серед причин – зруйнована екологічна система у тайзі, варварські вирубки та відправки до Китаю ешелонів російського лісу.

За даними місцевих ЗМІ, лише минулої доби в Красноярському краї виникло 30 лісових пожеж. Площа спалаху досягла майже тисячі гектарів. До гасіння території залучали авіацію.

Також відомо, що ліси горіли в Ужурському, Бірилюсському, Ірбейському, Нижньоїнгаському, Канському, Тасіївському, Боготольському, Рибинському, Омелянівському, Березовському районах та Шарипівському муніципальному окрузі.

Тут у росіян виникла серйозна проблема — кількість рятувальників та техніки виявилася недостатньою для повної ліквідації спалаху. Все тому, що бойові гелікоптери, які могли б допомогти у цій ситуації, залучені до війни в Україні.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Дай Боже, щоб так сталося, але не віриться … Вiтaлiй Кiм пoвiдoмив, прекрасну новину, переоцінити не можна!
Next post Кiм про 9 трaвня у Москвi: “Парад злодіїв,,,!Нехай весь світ бачить армію гвалтівників злодіїв,,, цікаво чи хоч труси під формою мають,,,, ”