Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Пристойній людині недопустимо непристойно не попасти під руські санкції…. “Розчарований”, що не потрапив під санкції, і попросив посла РФ це виправити

Депутат парламенту Великої Британії від Консервативної партії Лі Андерсон звернувся до посла Росії із проханням внести його прізвище до списку санкцій Кремля.

Про це Андерсон написав у Twitter, повідомляє “Європейська правда”.

Росія ввела персональні санкції щодо 287 із 650 членів Палати громад британського парламенту, але Андерсона серед них не було.

Він опублікував листа, надісланого російському послу, в якому зазначив, що був “розчарований”, не побачивши свого прізвища у списку.

Андерсон також вказав послу, що у списку насправді 266 осіб, оскільки одне прізвище повторюється двічі, а ще 18 є членами парламенту, що не засідають.

Як відомо, 11 березня уряд Британії вніс до списку санкцій 386 депутатів Державної думи РФ.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Браво, хлопці! Ви просто красавчики! Хай береже вас Господь! Наші хлопаки зняли на відео як черговий танк перетворюють на попіл
Next post “Масові докази запуску ракет, переміщення російської техніки”, — Тихановська надала США докази участі режиму Лукашенка в російській війні проти України.